| dana2013 a întrebat:

La cine se apeleaza atunci cand ai de facut lucrarea de licenta si profesorul indrumator nu te ajuta cu absolut nimic? Se schimba profsorul sau ce se poate face?

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Din cate stiu eu odata ce ti-ai ales profesorul si acesta a devenit oficial indrumatorul tau de licenta nu il mai poti schimba. Este foarte nasol ca nu te ajuta macar cu ceva bibliografie. Incearca sa apelezi la alti profesori poate te pot indruma ei.