| Klausss12345678910 a întrebat:

Buna ziua!
Sunt inscrisa la privat la Universitatea Danubius Galati, am anul asta de facut licenta, intrebarea mea este daca imi intreb profesorul coordonator daca poate sa imi faca lucrarea contracost ar putea sa ma afecteze cu ceva rau aceasta intrebare?

25 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Risti o exmatriculare!
Sincer, de ce dumnezeu te-ai mai dus la facultate, daca esti incapabila chiar si de atata lucru?

| Violleta2022 a răspuns:

Asculta, termina cu jignitul userilor, fiindca toti iti spuneam acelasi lucru aici, cererea ta este ilegala si anormala, putand sa ajungi exmatriculat din facultate si cu dosar penal pe deasupra, pentru acest lucru.

Dar probabil ca acolo vei ajunge la un moment dat, atata vreme cat nici nu ai iesit bine de pe bancile scolii si te arunci sa faci ilegalitati.
Vai de capusorul voastru, a astora care faceti o facultate pe spagi si habar nu aveti sa deschideti gurita!

| Klausss12345678910 explică (pentru Violleta2022):

Fetita esti tu mucoaso, eu nu am iesit de pe bancile clasei sau nu stii sa citesti ce scriu? si despre jigniri tu ai inceput frustrato, eu am pus o intrebare daca ai vrut sa raspunzi atunci raspunde la subiect si fara jigniri, ce fac e problema mea aici am pus doar o intrebare...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Klausss12345678910):

Am terminat facultatea acum 35 de ani si am profesat pentru meseria pentru care m-am pregatit.

| Wr3nch a răspuns:

Daca nu esti in stare sa faci o lucrare de licenta dupa 3 ani te-ai inscris degeaba la facultate. Mai bine mergeai la fabrica si economiseau ai tai niste bani. Si ca sa iti raspund la intrebare depinde de el. Unii zic da, altii te reclama la decanat pentru asta si poti ajunge sa fi exmatriculat.

| Klausss12345678910 explică (pentru Wr3nch):

Am 40 ani coa, nu exista "economiseau ai tai niste bani"fac pe barba mea, raspunde la subiect daca vrei ca nu ma intereseaza altceva daca nu treci peste...

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Klausss12345678910):

Ai 40 ani degeaba, daca astepti sa ti sa raspunda ce vrei tu!
la varsta ta se considera ca ai anumita experinta de viata!

| Catrice a răspuns:

A nu, go on. Doar nu te exmatriculeaza sau te acuza de plagiat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu zic sa nu.
Mai bine cauti printre cunostinte / fosti colegi. stiu ei pe cineva care te-ar putea ajuta!
Pe net nu sunt asfel de anuturi?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

rolling on the floor

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu e recomandat. Riști vreo exmatriculare. Fa-o mai bine singura ca încă ai timp.

| mastadont a răspuns:

Ai făcut acea facultate degeaba, e mai bine că nu ești în stare să-ți scrii lucrarea, un incompetent cu diplomă mai puțin. Te-ai gândit măcar să încerci? Poate reușești cine știe?

| Klausss12345678910 explică (pentru mastadont):

Da uite de asta nu mai poti tu dormi de grija a ce fac eu....clear off!

| Klausss12345678910 explică (pentru mastadont):

Stiai ca se fac din astea si la facultatile de stat dragule, nu la Danubius unde? Se vede ca esti un muciacitos, eu am 40 ani nu mai am eu timp sa fac lucrari de licenta sau sa pierd timp sa iti explic tie, o fac doar pentru cativa lei in plus la salar daca de asta nu mai poti dormi, deci mie indiferent daca iau sau daca nu iau acum, pana la urma tot o iau, o cumpar din alta parte asa ca gooo de aici faza e ca mai multa incredere as avea in profa mea sa o faca decat pe net si ma gandeam ce ar putea sa imi faca daca o intreb asta?

| mastadont a răspuns (pentru Klausss12345678910):

Ar putea să-ți facă multe. Exmatriculare, poate să meargă și la poliție și să te acuze de dare de mită, dacă e profesor deștept te bagă și la pârnaie pentru asta, lucru pe care l-ai și merita. Dacă nu ești în stare să faci o facultate atunci stai nene acasă. Poți încerca și pe net însă e plin de țepari, deci o să pierzi bani grei și timp până găsești pe cineva care să o facă, dacă găsești. De ipocriți ca tine sunt sătul, vreți rezultate pe spatele altora și după aceea tot voi vă plângeți că ce rău vă merge. La 40 de ani ar trebui să ai mai multă minte dar ce să-i faci, fiecare după posibilități.

| Klausss12345678910 explică (pentru mastadont):

Ma copile nu iti inteleg frustrarea, probabil esti un pierde internet pe aici, e problema ta ce fac? pot sa fac si doua facultati daca ma tine, raspunde la subiect daca tot pierzi timpul pe aici si esti mare raspunzator lasa lectiile ca de ce si cum ca le pun la fund!

| mastadont a răspuns (pentru Klausss12345678910):

ți-am răspuns pe subiect omule dar tu continui să vezi doar ce vrei. Copil ești tu mai degrabă pentru că nu îți asumi responsabilitățile și vrei totul pe degeaba, la minte nu îți dau mai mult de 15 ani. Eu am terminat deja o facultate și un master așa că nu mă lua tu pe mine de sus că de proști cu diplomă sunt sătul, e plină românia de asemenea specimene care habar n-au pe ce lume sunt dar vor să aibă facultăți și diplome pe bani. Ce faci tu este ilegal și se pedepsește cu închisoare, loc în care ai și merita să ajungi. Dacă vrei diplomă atunci pune mâna și muncește nu aștepta să muncească altul în locul tău. Dacă nu ești în stare atunci stai în banca ta că nu te obligă nimeni să faci o facultate.

| Klausss12345678910 explică (pentru mastadont):

Da ok ai raspuns pe subiect dar la urma tot te-a usturat putin si tot nu te-ai putut tu abtine sa nu imi spui ce sa fac si ca sa stau in banca mea. eu nu va inteleg pe unii de asta nu mai puteti voi dormi de ce face o necunoscuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faci asa ceva..nu este legal! te pot exmatricula și nu ți mai poți da licența niciodată și nici dreptul de a face facultatea iar.mai bine cauți pe cineva sa te ajute contra cost.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Ar fi mai bine sa nu incerci.

| Klausss12345678910 explică:

Sa ma fac mai inteleasa mie mi-e frica de vreo amenda sau politie ceva ca altceva nu am ce sa pierd, imi trebuie aceasta facultate pentru cativa lei in plus la salar nu sa ma dau mare ca am facultate la varsta mea de 40 ani... asa ca rog "mucosi" care critica sa se abtina.

| Wr3nch a răspuns (pentru Klausss12345678910):

Nu vine nmeni cu politie si amenda, ca asta nu e infractiune. In cel mai rau caz te reclama ea la decanat si esti exmatriculata, cum ti-am raspuns clar de la inceput.

| Klausss12345678910 explică (pentru Wr3nch):

Multumesc!

| Klausss12345678910 explică:

Buna tuturor si multumesc celor care au raspuns la subiect, am primit un raspuns de la profa, mi-a zis ca acum are in lucru pentru examene de disertatie si nu are timp, deci nu s-a suparat de intrebare sa ma reclame!

| facultate2005 a răspuns:

Lucrari de Licenta& Disertatie la Comanda. whatsApp 0746897043