| Meme10Memu a întrebat:

La dezafectarea centralei nucleare Cernobil robotii biologici umanoizi au fost mai performanti decat robotii cu semiconductori. Ce e ala robot biologic? Ce sunt cei care lucreaza pe santiere sau in mine ca muncitori necalificati? Oamenii calificati sunt roboti biologici mai sofisticati?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu erau roboti atunci. Numai oameni au fost activi si au murit toti fie de la cauza radiatiilor sau varsta inaintata

| Meme10Memu explică (pentru mgtow):

Ai vazut filmul Cernobil? Adusesera un robot care s-a stricat datorita radiatiilor puternice.

| mgtow a răspuns (pentru Meme10Memu):

Filmul nu dar documentarul original da si nu se vedea vreun robot

| Meme10Memu explică (pentru mgtow):

La tehnologia din 1986 erau functionali robotii.

| mudokins78 a răspuns:

Da,ai dreptate. Sunt un fel de extraterestri necalificati.
Vai de ei saracii cu salariu minim pe economie.