| mariaWoW a întrebat:

La fetele care au fata ovala le-ar sta bine cu breton?

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

Fata ovala este bine proportionata si se considera ca fiind ideala, fara defecte care trebuie ascunse. Hairstilistii sunt de parere ca fetei ovale i se potriveste orice tip de breton, de la cel drept, paralel cu sprancenele, pana la cel scurt si asimetric. Asa ca, daca te bucuri de o astfel de forma a fetei, esti libera sa incerci orice varianta doresti.
Vedete cu forma fetei ovala: Cameron Diaz, Jennifer Aniston, Mariah Carey, Cindy Crawford, Sharon Stone.

Citeste mai mult pe: http://stil.acasa.ro/......-8989.html