| Andradaaaaa a întrebat:

La messenger cum faci sa trimiti un mesaj la toata lista?

Răspuns Câştigător
| glamour_5213 a răspuns:

Dai click dreapta la numele grupui caruia vrei sa trimiti mesajul, si apoi click pe prima varianta, si o sa-ti apara o casuta acolo scrii ce ai de scris, apoi dai sent.
sper ca ti-am fost de ajutor.
:*

9 răspunsuri:
| dyannee a răspuns:

Pur si simplu apesi ctrl si apoi tii apasat pe click si selectezi pe cine vrei
fundita? :d

| dyannee a răspuns:

Ok, multumesc! kiss

| rebb a răspuns:

Click dreapta pe grup (friends) >send message to whole group (asta parca era la Y! M 8 )sau broadcast an IM to this group (Y! M 9)

| Pure.Sunshine a răspuns:

Din meniu-->actions-->send instant message-->selectezi cui vrei sa trimiti-->ok

| Andradaaaaa explică:

Diane o sa primeasca fundita da azi nu pot doar maine. ok?

| Andradaaaaa explică:

De fapt drupyyyy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamour mersi mult de tot te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectezi toata lista apoi dai clic dreapta si dai INSTANT MESSAGE si o sa-ti apara un patratel unde scrii mesajul pe care il vrei (vreau fundita)sper ca te-am fost de folos