| Ford a întrebat:

Cum se da un " mass " pe messenger?(adica sa trimiti un mesaj la toata lista )

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Selectezi persoanele carora vrei sa le trmiti masul cu ctrl (selectare multipla) apoi dupa ce i-ai selectat dai click dreapta -> send instant mesage, acolo il scrii si dai send.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dai click pe numele grupului (click dreapta) si dai "Send an instant message to all group" sau ceva de genu.si iti apare o casuta in care scrii.

7h30

| LifeFail a răspuns:

Pai acolo unde ai statusul dai enter si acolo sunt id-urile unde se trimite mesajul. Scrii in casuta respectiva mass-ul si il trimiti. Atunci se va trimite la id-urile selectate de tine.
Succes!

| lizzy01 a răspuns:

Dai click dreapta la numele grupului caruia vrei sa-i trimiti mesajul, si apoi click pe prima varianta(Broadcast an IM to this Group), si o sa-ti apara o casuta acolo scrii ce ai de scris, apoi dai send. Sper ca te-am ajutat!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe lista ta si "Brodcast an Im to this Group." apoi scrii ce ai de scris in acel chenar si terminandu-se cu "send".happyE foarte usor.

| robert08 a răspuns:

Actions--send instant message...--iti apare o casuta si selectezi toate adresele--ok--scrii mesajul si dai send