| Cσσкiє a întrebat:

Cum trimiţi un mesaj la toate persoanele din lista de messenger? Mulţumesc.

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am teroare de mass-uri. Deci nu, n-o face, te rog, te implor, ma pun si-n genunchi.

| Vizitiul a răspuns:

Mergi in meniul ACTIONS>>SEND INSTANT MESSAGE>> alegi persoanele carora vrei sa le trimiti un mesaj, scrii textul si send.

| Lora_6439 a răspuns:

Click dreapta pe grup > Broadcast an IM to this group > Send

| xjustfearless a răspuns:

Selectezi pe toti din lista dai click dreapta dai send instant mesage > scrii mesajul si dai send

| KlaudyaAddha a răspuns:

Pentru Yahoo! Messenger 10...
Apesi pe butonul drept al mousului pe un grup->dai click pe Broadcast an IM to this group... -> scrii mesajul -> dai "send" si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe grup, apoi send a message, scrii mesajul apoi send!

| Aero_2277 a răspuns:

Dai la actions sus in bara si de acolo da i la send an instant messege from all contacts sau grup nu stiu exact cum scrie dar asa se face.

| luciann1985 a răspuns:

vind casti stereo si joystick-uri mai multe detalii si produsele vezi aici http://www.okazii.ro/catalog?view_list=1&user_list=luciann1985 te rog tr si u mass ull mai departe pls