| AmyAmaLyAAA a întrebat:

pe Yahoo! Messenger se poate sa trimiti un mesaj la toti din lista? daca da, va roooooooooooog spuneti-mi cum!

funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate te duci pe grupul la care vrei sai trimiti massul cel default este friends si dai click dreapta apoi selectezi prima optiune.

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Da se poate, se numeste mass. dai click dreapta acolo unde scrie "friends", dup-aia "broadcast an IM to this Group scrii mesajul acolo care vrei sal trimiti si dai "send". sh gata. sper ca te-am ajutat /...
pa-pa
:*:*bafta

| Papusik a răspuns:

Da se poate.
Dai click dreapta pe numele grupei :de exemplu ''Friends''
Apoi iti apar 5 chestii acolo. Trebuie sa dai pe
''Broadcast an IM to this Group.
Scrii mesajul acolo dai Send si gata.

happy