| criss:) a întrebat:

La multi ani pentru. ora 24 si dupalaughing, sa venim la anul ce vine cu forte noi de a ajuta si cu raspunsuri folositoare.Va doresc tot ce e mai bun pe lume, dar mai ales sanatate si fericire.Am stiut sa fim si medici, avocatilaughing, psihologi, babelaughing cu superstitii, designeri, arhitecti si lista lunga poate continua; sa fim tot atat de buni si anul vitor.Practic suntem o familie imprastiata prin diferite locuri, cu toate ca tinem o legatura stransa.Va multumesc tuturor pentru. raspunsurile voastre folositoare si pentru intrebarile pe care le-ati postat pentru. a putea face o foarte mica fapta >buna:d

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani Crissu, multa sanatate, fericire cat cuprinde, numai succese in tot ce iti propui sa faci in noul an si pe TPU sa dispara animozitatile, sa fim mai buni, sa ajutam cati mai multi prieteni, sa le facem in limita cunostintelor noastre viata mai buna si mai frumoasa. LA MULTI ANI!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Te felicitam si pe tine, La multi ani!winking

| LuS[z] a răspuns:

La multi ani si tie!