| Deea dYdY a întrebat:

LA MULTI ANI ROMANICA!
Ce ati facut in ziua asta libera de 1 decembrie? Eu m-am cam plictisit... voi?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Si eu m-am cam plictisit.
Am scris la un proiect, care trebuie sa-l prezint la sfarsitul clasei a11a. E dita mai proiectul, imi trebuie sa scriu la el un caiet studentesc.
Asa, am mai intrat pe net, pe Tpu...cand intru pe TPU nu ma plictisesc niciodata.

O dupa-amiaza placutahappy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Multumesc! La fel.
Eu nu m-am plictisit deloc. Aproape toata ziua mi-am petrecut-o pe TPU si ma simt extraordinar. big grin

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu astazi am invatat pentru teza la matematica si am stat pe TPU.

| thegreatgatsby a răspuns:

Eu am murit azi crying si acu am inviat...
Ce-am facut eu azi ...am stat in pat ca o moarta pentru ca sunt bolnava si m-am uitat pe Protv smug si acum o astept pe Inna la Happy Hour smug

| Morphine21 a răspuns:

Am invatat pentru teza la mate.straight face
Am iesit putin.
Am fost pe la bunici ca a fost ziua lui bunicu.
Tu?