| Bishop a întrebat:

La multi ani tuturor celor cu nume de Sfant (Alexandru) inclusiv eu laughing
Deci, care mai dati de baut azi? Care mergeti la party astazi? >:

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ok.
La multi ani Alex, colegul meu de clasa care stai in spatele Danei in banca-a 3-a,
La multi ani Alex, vecinul de la etajul 7,
La multi ani Alex (tipul ala cu care ma intalnesc prin parc, de fiecare data cand plimb cainele )
La multi ani Alex, vanzatorul de ingetata, care-ntotdeauna imi da 3 cupe, iar eu ii platesc 2,
La multi ani Alex, prietenul Corinei (nesuferita aia blonda),
La multi ani Alex... Sa ne traiesti happy

8 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

La Multi Ani sa fii sanatos si la punga gros...pai in primul rand dai tu de baut...

| ViVi a răspuns:

La multi ani
sanatate si fericire kiss

| ViVi a răspuns:

Numele alexandru provine din nume grechappy
oricum la multi ani si fericire happy

| cioko19 a răspuns:

La multi aniiii :*!

| ing. a răspuns:

La multi anikiss. Tot ce`ti dorestikiss.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La multi ani kiss

| Lary a răspuns:

La multi anisori!big grin