| Numai e:) a întrebat:

La scoala am o colega(Cea mai buna prietena a mea din clasa)si ma inteleg super cu ea, dar cand alta fata isi ia ceva ca al ei o face xerox si nu doar ea, si baietii din clasa pentru ca ea este cea mai frumoasa din clasa...
Si de fiecare data cand alta fata are ceva ca al ei este facuta xerox, copiatoare
Acum mi-am luat niste tenisi, care mi-au placut foarte mult, dar problema e ca are si ea la fel

Acum intrebarea. Oare o sa imi zica la fel baietii? pentru ca ea nu cred ca miar zice

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Si ce daca iti zic? Stii doar ca sunt copilarii si ca se intampla doar la inceput. Dupa cateva zile uita iar tu te bucuri de ei si ii porti cu placere.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Crezi ca ea nu copiaza pe nimeni?
ia mai las-o in puii ei si nu te mai gandi la asta
nu face compromisuri
daca tie iti plac poarta-i ca placere
si daca iti vor zice xerox sau kva de genu nu ii baga in seama
si daca ti la acea fata si nu vrei sa te certi ca ea daca te jigneste incearca totusi sa vb ca ea si sa o faci sa inteleaga ca nu numai ea are dreptul sa poarte anumite articole de imbracaminte sau incaltaminte
cared ca aceea fata e fffff rasfatata
sper ca te-am ajutat kiss

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Poate te intelegi tu bine cu ea dar mie mi se pare ca e cu nasu pe sus fata asta, si-a luat-o in cap probabil daca zici ca e cea mai frumoasa din clasa, desi nu prea cred ca e cea mai frumoasa dar nha...mereu exista cate una care e ridicata in slavi, ca vezi doamne se imbraca mai bine ca altele, si ce-ti pasa ce o sa zica baietii, de parca ea ar fi cea mai originala copila din lume, las ca pun pariu ca gasesti si in piata haine ca ale ei sau papuci pnmlaughing s nu te doara pe tine capul ca ce zic altii, iar daca aia o sa-ti zica ca si tu esti xerox si asa fa-i un pic de freza in cap. daca sti la ce ma referlaughing