| Alecsandraa97 a întrebat:

La scoala facem un proiect despre protectia mediului inconjurator. Fiecare grupa este formata din 4 elevi. Grupa mea e formata din 2 fete si 2 baieti. Problema e ca nu stim cum sa aranjam foile cu informatii si sa desenam pe plasa. Cum sa scriem titlu? Cum sa ne sciem numele si in care parte a paginii? Voi ati facut astfel de proiect? Cum ati facut toate lucrurile de mai sus?

Multumesc!

1 răspuns:
| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Pai eu am avut de curand un proiect la romana, titlul, l-am scris pe prima pagina si am facut niste desene, si am decupat niste imagini si am lipit pe langa el.Numele l-am scris sus in dreapta sub forma "proiect realizat de elevii " si am scris numele celor care m-au ajutat sa il fac.Foile nu stiu cum a iti zic sa le aranjezi pentru ca nu stiu ce e scris pe ele, ca sa iti zic in ce ordine sa le pui, asa ca, arenjeaza-le cum crezi tu ca e mai binewinking, succes cu proiectul, sper ca ti-am fost de ajutor.Pa pa