| Rocky1234 a întrebat:

La profilul protectia mediului o sa fie mai multi baieti sau fete?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

De obicei, la acest profil sunt mai multe fete decat baieti.
O zi buna.

| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

De obicei la stiinte ale naturii sunt mai multe fete. Am un prieten care este la stiinte ale naturii si are 23 de fete in clasa si 6 baieti.

| adea100 a răspuns:

Daca te referi la profil pentru liceu, nu exista protectia mediului, exista stiintele naturii. SII NU STIU CE SA ZIC, BANUIESC CA VOR FI MAI MULTE E FETR, pe baieti nu prea ii intereseaza mediul inconjurator

| Rocky1234 explică (pentru adea100):

Nu,eu ma refeream la profilul resurese naturale si protectia mediului dar tot pe acolo e