| bleakk a întrebat:

La un majorat se poate merge si cu flori? Gazda este fata, eu baiat.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tocmai ca florile reprezinta unul din cele mai esentiale gesturi care se fac in asemenea caz.Mai ales ca e si fata.Normal ca da.

| Sociopat a răspuns:

Am fost la majorate de fete si n-am adus decat cadou, eventual alcool in caz ca ea nu avea foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Cσcσ a răspuns:

Da! La toate majoratele la care am fost eu prezenta s-au dat flori(daca petrecerea era a unei fete, desigur).

| ale153 a răspuns:

Sigur! Si e un gest frumos! happy

| badWolfTen a răspuns:

Nu vad de ce nu. E un gest frumos, mai ales ca e fata.