| Anomim2025 a întrebat:

Este o stradă privată la mine în oraș unde stă un cartier întreg.
Primăria mereu s-a oferit să curețe zăpada pe gratis, dat proprietarul nu vrea le motiv că e "a lui". Dar zăpada nu a curățat-o o iarnă întreagă.

De ce are o astfel de gândire?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru ca e redus si nu are un iq mai mare decat numarul de la incaltaminte.
Stai departe de el si nu te mai gandi de ce si alte intrebari de genu, e boala care se ia!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E pe bune asta?! laughing) Doamne.

| Anomim2025 explică (pentru Adry05):

Da...
Un cartier întreg trebuie să stea după proprietar...

| Freya1 a răspuns:

De prost.
Poate se gandeste ca o data ce o curata isi face obligatii sau ii ocupa cineva strada cand e buna de circulat.
Nu stiu exact de ce dar presimt ca e un om in varsta.

| Kawaii123 a răspuns:

Eu cred că e un om retras