| anonim_4396 a întrebat:

Le cer ajutorul celor care dau bacul anul acesta.se apropie prima competenta. cea la romana. ce ar trebui sa repet in mod special? sa nu va ganditi ca sunt pe ultima sute de metri si vreau sa ingras porcul in ajun. dar nu ma pot baZa deloc pe profa mea de romana care nu si da interesul. daca voi aveti o profa mai buna care va ajuta si va sfatuieste ajutati-ma si pe mine.MULTUMESC

1 răspuns:
| MissD a răspuns:

Nu dau bacu' dar au aparut 2 variante pe net. nu cred ca e cazul sa repeti ceva... am vazut ca la competente se tine cont de capacitatile de comunicare...