| unromandestept a întrebat:

Libertatea financiara este importanta? O aveti?

12 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Inca nu, dar lupt sa o castig.si am arme mai bune ca eawinking. mingea e la mine in teren.

| carminaburana43 a răspuns:

Este foarte importanta pentru ca iti asigura libertatea din toate punctele de vedere.

regis
| regis a răspuns:

Da. Din pacate nu.

| lily09 a răspuns:

Ceva logic... daca o avem? pai aici e mai cu dichis... e ceva ce nu depinde intotdeauna de tine...soarta si destinul

| bluerose a răspuns:

Este foarte importanta si e bine sa nu depinzi de nimeni din acest punct de vedere.

| wreckoftheday a răspuns:

Da, dar libertatea financiara nu este niciodata permanenta, deci nu o am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este extrem de importanta, pentru ca nu esti corupt sentimental, psihic, moral, cum vrei tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Libertatea financiară este atunci când nu ai datorii la bănci.
În rest, este ok.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este importanta, normal. Nu ma laud cu prea mult... imi permit un trai decent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este chiar foarte importanta.Eu pot spune ca am libertate financiara, am un servici bun, imi permit anumite capricii iar cand vine vorba de lucruri importante am siguranta ca le pot achizitiona fara sa ma indatorez la banca prea mult.cred ca aceasta independenta tine de o buna intrebuintare a finantelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este importanta...si am destula libertate financiara...cateodata chiar prea multahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Libertate financiara...crying inca depind financiar de parinti, dar nu ma plang de aceasta(bine, la 18 ani jumate, ce altceva pot sa zic?)

Normal ca este foarte importanta.Prioritara chiar happy