| sunny a întrebat:

Lichidul inainte de ejaculare contine spermatozoizi? Pot ramine isarcinata daca acel lichid patrunde in vagin? Sau doar atunci cind ejaculeaza?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, lichidul de dinainte de ejaculare contine spermatozoizi si o femeie poate ramane insarcinata fara ca barbatul sa ejaculeze, de la acel lichid. Eu am cunoscut multe femei care au ramas asa insarcinate.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sigur, contine spermatozoizi si poti ramane daca nu ai folosit prezervativ.

| zatz a răspuns:

Bai.va rog mult nu mai vorbiti aiurea.
ca poate duce la sarcina e una...numai ca sansele sunt infim de mici...de 2 zile caut pe tot internetul despre chestia asta pentru ca ma framanta.peste tot am gasit ca sunt sanse foooooarte mici chiar nule.doar aici au inceput sa ma treaca transpiratiile

| sunny explică:

Dar eu am inteles ca spermatozoizii ramin in lichidul prespermatic doar daca ejacularea a mai avut loc 2-3 zile inainte...este adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contine si ala, poti ramine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cantitate mai mica, dar contine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice contact sexual neprotejat poate duce la sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna intrebarea, luati aminte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca el n-a ajuns in vagin, doar in afara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu idioatoooooooooooooooooooooooo