| AlinaBO a întrebat:

LOL! Uitati-va la profilul lui astro5 sa vedeti cum isi ia el funditele: http://www.tpu.ro/utilizator/adcrq/raspunsuri-castigatoa re/ El numai intrebari cu nu si nu stiu da. Vi se pare corect ca noi sa ne chinuim mult si bine sa castigam o funda si el o castiga intr-o secunda?

5 răspunsuri:
| zuzanebuna a răspuns:

El isi cumpara o masina cu 40 de lei laughing fraier e.cu toata fraierimea lui aare o gramada de funditze...eu de nu am dat la raspunsuri si nici 5 funda nu am nu-i corect chiar deloc dar nai ce sa-i faci...ba da e ceva de faqut.nu il bagam in seama si ne vedem de noi
succes la raspunsuri :*

| EstiSubPapuc a răspuns:

Eu nu inteleg de ce i se dau dar... straight face
da.nu e corect dar se pare ca lui ii merge

succes la castigat fundite :*!

| DidudicaDi a răspuns:

Sunt de acord cu tine si cu zuzanebuna. Adica ce noi stam zile si poate chiar saptamani in tregi sa castigam o fundita si el castiga imediat. Mia una daca as fii in locul utilizatorului nici nu i-as da funda A si la intrebarea la care a raspuns ce ati face cu 40 de lei? e te na isi cumpara elo masina si decapotabila cu 40 de lei. Doame dar ce minete are Eu daca ar raspunde la intrebarile mele i-as da doar nefolositor si stupid si las si raporta pentru a se invata minte. Si cum doamne la niste intrebari el a raspuns doar nu stiu sau nu si aia iau dat funda. Fundita plz? A si succes la prins si dat si colecta fundite. funda?

| Lorena_6574 a răspuns:

Sall
El poate avea mai multe conturi si a raspuns pentru el...nu e corect!
Bafta cu funditzele!

| laurux a răspuns:

Eu zic ca are mai multe conturi straight face