| anonim_4396 a întrebat:

Nu sunt decisa in privinta alegerii unui liceu. Mi-as dori sa devin contabila sau inginara ori managera(sa lucrez la un birou). In privinta mediei nu imi fac griji. Imi puteti recomanda unele licee? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Poi ar trebui sa ne zici in ce oras stai ca sa iti putem recomanda un liceu. Ca de ex eu nu pot sa iti recomand decat liceele din orasul meu ca altele nu stiu, dar poate tu stai in alta parte a tarii.

| BiancaMo a răspuns:

Imi cer scuze, graba strica treaba. As dori licee din Timisoara.