| Beyourself1245 a întrebat:

Lume, am si eu o intrebare.
De ce am dificultati in vorbire si de unde provin? Am momente cand vorbesc fluent si corect si momente cand ma incurc in cuvinte si am si emotii. Tin sa precizez ca urmez din 19 Iulie tratament cu Serlift 50mg.
Care sa fie cauza si daca se poate vindeca.
Am fost diagnosticat cu Anxietate si o usoara depresie.
De fel sunt mai emotiv cu fetele si mno...

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Ați fost la psiholog? Nu e de la medicament. Este de la boala dumneavoastră. Va trebui să faceți niște ședințe la psiholog care să vă "deblocheze", să vă ajute să căpătați încredere în dumneavoastră.
Nu trebuie să vă enervați când vedeți că nu puteți articula un cuvânt, căci se agravează situația.
Sănătate!