| xewgdnfn a întrebat:

Lume lume ce mai faceti? Vreau un raspuns cat mai corect si mai bun, nu vreau un rasp cu da unu cu nu! Vreau sa stiu daca Justin Bieber si Selena Gomez sunt impreuna? Exista ceva sanse? El o place? Ea il place? Adica intr. un articol dp net si intr. o revista am vazut ca zicea ca cei 2 si.ar fi anuntat relatia in timpul unui concert de. a lui Justin. Dau fundita pentru cel mai bun rasp tongue... Vreau si parerea voastra. Ex : ce credeti daca ar fi impreuna? Ce credeti daca nu ar fi impreuna? Si ce parere aveti despre ei?big grin

5 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Ehe...lu justin ii place si de beyonce si de taylor swift, rihanna, megan fox...desi stie ca n-are nicio sansa

| Anda_5509 a răspuns:

Justin asta si a incercat norocu la mai multe, si la Miley si la Beyonce, dar n are sanse.Si nu, nu e cu Selena, ar fi aparut pozehappy. Selena e mai mare ca el, nu cred ca s ar potrivi

| andrutza_5118 a răspuns:

Nu sunt impreuna sunt doar prieteni! Lui ii plac mai muuulteee vedete cum ar fi:rihanna, beyonce, taylor swift etc.Si nu stiu daca le ar sta bine impreuna, in plus e prea mare pentru el si stie ca nu are sanse.

| AndreeaJB a răspuns:

Pai lui Justin ii place categoric el a recunoscut-o si pe telefonul Selenei am vazut lipita o poza cu el deci probabil si ei ii place.nu sunt impreuna, nu au fost, dar ar putea fihappymie personal imi place Selena gomez dar mi se pare ca e f slaba.uscat de slaba.si despre Justin.il ador:X. pup.

| AndreeaJB a răspuns:

Si inca ceva. Justin a declarat ca nu iar place sa fie cu fete mai mari ca el.selena e mai mare. dar oricum el a incercat si la rihanna si beyonce...kim happy