| BuzZarDel a întrebat:

Lumea E plina de cersetori dragilor, de ce aproape nu exista intrebare pe TPU la care cineva sa cerseasca funda, citesc mereu raspunsuri de genu care se termine "... Fundita, Funditzzza? big grin sau Plz funda"?

Răspuns Câştigător
| Lola_9418 a răspuns:

Stiu.Pai aceia care nu prea au funde stau mai modesti... Iar acei pomposi care au peste 200 de funde INCA mai cersesc. Uite iti dau un exemplu: Brigaela a fost expert TPU si userul anului are foarte multe funditse de oare ce in primul si primul rand NU A CERSIT si a avut experienta... Sper ca raspunsurile mele sa ti se fii parut folositoare.