| anonim_4396 a întrebat:

Lumea mananca mititei si frigari cel mai mult de 1 Mai? e adevarat?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da se mănîncă la greu mici și carne friptă. Ceea ce mărește colesterolul, românul mănîncă nesănătos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, trist dar adevarat... romanul nu prea stie sa gateasca la gratar altceva sad

| alex9569 a răspuns:

Da e adevarat laughing))

| adiynaelena76 a răspuns:

Da din pacate romanul nu mai asta stie sa manance de 1 Mai altceva nu poate de exemplu o salata sau ceva legume numai sa nu mai manance cu colesterolul asa de ridicat