| AnneM123 a întrebat:

Luni am un interviu pentru angajare la un loc de joaca, ce credeti ca ar putea sa ma intrebe? Vreau sa fiu pregatita

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci un discurs. Eu am facut asta la primul meu interviu, si nu a decurs asa cum ma asteptam.
Intrebarile nu au fost de loc asa cum ma asteptam, unele nici nu au avut legatura cu locul de munca.
Trebuie sa arati entuziasm, sa fii increzatoare si sigura pe tine.Succes!

| Catrice a răspuns:

Ai mai lucrat într-un astfel de loc?
Te înțelegi bine cu copii?
Chestii asemănătoare, nu te panica, fii relaxata, veselă, zâmbăreața (ca doar la lucru nu trebuie sa ai o fata de se perie copii laughing), fii sigura pe tine ca dacă pari nehotărâta pui pe gânduri angajatorul.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Angajare? Cred ca glumesti. Dupa poza de profil nu ai mai mult de 12 ani

| AnneM123 explică (pentru ForeverAlone97):

Poza e de cand m-am inscris prima data pe TPU, nu stau sa mai schimb, doamne

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru AnneM123):

laughing