| LostInDreams a întrebat:

M. a intrebat o prietena cum te saruti cu un tip si n.am cam stiut sa-i zicstraight face. cum sa ii explic? nici eu nu sunt o expertalaughingaaa.si m. a mai intrebat cum se exerseaza singura un sarut.nici asta n`am stiutstraight face. help!

3 răspunsuri:
| deeeeeeaaa a răspuns:

Un sarut nu se explica se simte.

trebuie doar sa te lasi condusa. at cand vrei sa saruti pe cineva si nu esti experta in sarutat :d

nici eu nu suntbatting eyelashes dar ma las condusawinking:X

| aandreeaa a răspuns:

Am vazut candva intr-un film cum exersa una cu o portocala.laughing
Parearea mea este ca n-ai cum sa exersezi singur. Cel mai bine e sa te lasi condusa la inceput si asa inveti.

| cbn a răspuns:

Sarutul nu este ceva ce te invata cineva sau iti arata cum se face.fiecare saruta in felul sau si cel mai bine se exerseaza cu persoana iubita nu singura.fiecare are modul sau de a saruta, fiecare invata singur sa sarute trebuie doar sa se lase dus de val la momentul respectiv si totul o sa fie bine. daca ii este teama ca nu stie sa sarute sa il lase pe el sa ia initiativa si ea sa se lase puratata de val...cu timpul or sa vina de la sine toate.