| Jupiter a întrebat:

M-am atins de carte, dar n-am citit mai mult de o pagina... frumos exemplu. Voi v-ati tinut de promisiunile pe care le-ati facut?

Sa vedem noi promisiuni pentru saptamana ce urmeaza. De data asta, cel putin cate doua de caciula.

Eu promit sa citesc cartea aceea si alte doua carti.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu m`am tinut de toate cele 3 promisiunisad
Prima a fost sa merg in fiecare zi la plaja si sa ma bronzez, dar nu am putut face asta ptc am fost pe stopstraight face
A doua sa ma port frumos cu fratele meu, am indeplinit`o
Si a treia sa fac 30 de minute sport zilnic, si de aceasta m`am tinutbig grin
.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu m-am tinut de promisiunea acea.love struckPromisiunea era ca ma voi impaca cu colega mea.happySi m-am impacatbig grin
Acum promit ca o voi ajuta mai multpe mama la curatenie.happyPt ca are si ea nevoie de minewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu da.

| Barajag a răspuns:

Eu nu-mi promit nimic, se adevereste ceea ce vreau sa fac, mereu...bafta si sa ne povestesti si noua ce-ai cititbig grin

| albastrel a răspuns:

laughing pai daca tu nu te-ai tinut de cuvant..noi cum mai credem in tine? eu asa am facut..nu am mai vb urat big grin

| Jupiter explică:

@alinu stiu - crede si nu cerceta.