| DianaDiaa a întrebat:

1)
As vrea sa citesc si eu cartea Fluturi (Irina B) se poate gasi online? Sau se poate cumpara de undeva?(Nu vreau sa dau comanda dp net) (mentionez ca sunt din Pitesti)

2)
Ce carti de genul imi recomandati? Vreau sa citesc o carte care sa ma captiveze (de exemplu aceasta,am citit un capitol pe acea pagina,si mi-a placut)
P.s. Poate pentru unii nu am asteptari prea mari,dar daca mie imi place un lucru, imi place si punct.

3) Ce site-uri (bloguri) gen "Insomnii" (Irina B.) mai stiti? Citesc pagina de cateva zile si imi place mult.

Multumesc

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cartea o poți obține numai prin comandă online. Vol I a fost postat în întregime pe scribd, nu știu dacă nu cumva a fost "eliminat" între timp.
Nu îți judecă nimeni preferințele, dar se pare că preferata ta e incomparabilă, observ că nimeni nu poate găsi "ceva" care să-i semene, cât de cât, măcar ca stil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irina B - Fluturi (vol. 1+2)
http://pastebin.com/Aa58BBrx