| diana0983 a întrebat:

M-am certat de scurt timp cu cea mai buna prietena... Si mie totusi greu fara ea... Dar nu eu sunt cea care trebuie sa isi ceara iertare ce credeti ca ar trebui sa fac :-ss eu una nu imi cer iertare eu nu am facut nimic Sfaturi cevahee hee eu vreau sa ma impac cu ea da ea trebuie sa faca primul pas

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

E dificilthinking Urmeaza-ti instinctul.Fa ce crezi tu ca este mai bine.Incearca sa o inviti cum o inviti in mod normal in oras sau cum vorbiti voi.si o sa va impacati usor. Fara sa mai vorbiti despre asta.Trece-ti peste si oricum o sa vorbiti odata despre chestia asta si o sa radeti

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Totus, prietenii se mai cearta! Nu conteaza cine trebuie sa-si ceara scuze primul sau prima! Ce conteaza prietenia voastra! Cere-i scuze iar atunci ea va recunoaste ca si ea a gresit si va veti impaca. Funda?

| Lory_1630 a răspuns:

Daca tie greu fara ea, fa tu primul pas! Chiar daca tu nu ai gresit, poti sa ii spui ca iti pare rau de ce s-a intamplat si ca ati vrea sa deveniti din nou prietene.