| anonim_4396 a întrebat:

M-am inscris pe scribd folosind contul de facebook si asa a mintrat intotdeauna pe scribd, dar acum nu mai vrea sa se logheze asa( se incarca pagina aia la nesfarsit); daca imi fac cont pe scribd pierd vechiul cont cu tot ce-am uploadat;
ce are? pot sa ma loghez pe scribd fara contul de pe facebook si fara sa-mi fac altul pe scribd?

Răspuns Câştigător
| onlyme_8344 a răspuns:

Intra pe scribd de pe email pentru ca primesti saptamanal un mail de la ei; odata intrat dezactiveaza facbookul si fa-ti o logare cu adresa de mail