| mentholinks a întrebat:

M-am plictisit de viata. Nu sunt deprimat sau chestii de genu, pur si simplu parca nimic nu are niciun farmec, mi se pare o pierdere de vreme totul. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Bine ai venit in club

| Samariteanul a răspuns:

Nu esti singurul, stai linistit.E si din cauza caldurii asteia care ne face asa, plictisiti de viata.Incearca sa-ti gasesti de lucru sau sa iesi cu prietenii, iar daca nu cauta o carte buna, mergi intr-o excursie sau la bunicii la tara si incearca sa te deschilimezi ca viata e frumoasa(in anumite privinte)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva nou.

| maradi3 a răspuns:

Baga-te intr-un strand!

| Andwta a răspuns:

Asta patesc si eu! Cel mai mult ma ajuta filmele, ma desprinde din viata reala. Gandeste pozitiv. Eu imi zic sa traiesc sa vad cum evoluez din pura curiozitate. Asteapta si tu sa vezi ce-ti rezerva viitorul.

| NameInUse a răspuns:

Ascultă Paraziții.

| Albinuța767 a răspuns:

Încerca să nu te mai stresezi pe chestii inutile și să ieși cu prietenii la un suc discuta cu cineva te va face sa te simți bine.

| intrebptcanustiu a răspuns:

Incearca sa nu gandesti o clipa deloc.

| mentholinks explică (pentru intrebptcanustiu):

Am incercat de multe ori sa nu mai gandesc dar nu-mi iese. Tot timpul ma trezesc spunand cate ceva in minte.