| anonim_4396 a întrebat:

M-am plictisit si e grav.
Voi vreti sa inceapa scoala/liceul?
In rest ce faceti TPU? big grin

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Si eu m-am plictisit insa sunt constient de faptul ca atunci cand o sa incepa scoala nu o sa mai am atata timp pentru mine.
Acum as vrea sa incepa insa...cel mai probabil peste 2 luni o sa vreau sa fie iarasi vacanta.
Cel mai bine ne bucuram de cat a mai ramas din vacanta caci o sa vina si scoala... Sunt vreo 14 saptamani *aprox* pana la prima vacanta deci ai destul timp si pentru scoala.

Nimic special, raspund pe TPU, ma uit la anime-uri, fac poze in photoshop, joc League of Legends si mai repet pe la unele materii.

Bye!

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu unul de abia astept sa inceapa scoala, ma plictisesc des si scoala imi da o ocupatie ..Totusi am mari emotii, sunt nou, proaspat transferat si nu stiu cum va fi.Un alt motiv pentru care vreau sa inceapa e pentru faptul ca am ocazia sa admir toamna cand ma duc si vin de la scoala, stim cu totii ca e un anotimp superb.
In rest, ascult muzica si ma gandesc la ce carte sa citesc
Seara placuta.

| AFR81 a răspuns:

Exista oare vreun copil normal care sa-si doreasca sa inceapa scoala/liceul?laughing In rest ce sa fac, incerc sa invat in ce a mai ramas din vacanta asta cat mai multa istorie pentru facultate.

| LoveSleep a răspuns:

Să zicem că am chef de facultate, doar că ea nu are chef de mine.

Îmi omor timpul nefăcând nimic. Știi tu, ma holbez la pereți, mă uit la stele prin tavan, beau bere cu cola, căcaturi d-astea.

| RareşTPUro a răspuns:

Eu as mai vrea sa fiu din nou la liceu... sa am anii buni petrecuti de liceu cu aceeasi colegi nebuni pe care i-am avut big grin. Dar din pacate nu se poate sad. In rest pe TPU raspund la intrebari happy

| syd a răspuns:

"You're in highschool again"

| ThePuffy a răspuns:

As vrea sa inceapa doar ca sa chiulesc cu prietenii laughing)) in rest fac bine laughing