| anonim_4396 a întrebat:

M-am tot imbracat in multe feluri de-a lungul anilor si nimeni n-a vrut sa faca poza cu mine sau sa ma aprecieze sincer mai multi in schimb prietenul meu a primit atentie printr-o poza pentru tinuta deosebita,tinuta cu un design si culoare oarecum similara cu ce am purtat si eu la un moment dat? A fost de ajuns o singura data cat sa fiu data complet peste cap emotional si psihic. Eu una am testat,combinat pe placul meu stiluri, readaptat cum am putut si degeaba in toti acesti ani. Si daca as umbla dezbracata cu peruca pana la gambe vernil nu s-ar uita nici naiba la mine. Nu sunt nici hidoasa, fara o mana sau un picior sau cheala, inca arat bine! Chiar daca gusturile mele si ale lui par depasite in viziunea tuturor, ne prind bine. Am acumulat prea putine aprecieri pana si pe social media pe treaba asta acum multi ani in urma(nici pe OnlyFans n-as avea o sansa cu toata multumirea si arsenalul vestimentar in dotare si totusi toti au sanse oriunde pe social media cu astea!). Prietenul mi-a spus ca se uita baieti si barbati la mine de fata cu el de atatea ori dar refuz sa inteleg deoarece clar am observat si inca observ si acum opusul chiar si cand merg singura(ca-s ignorata, privesc altundeva si nu spre mine, sunt ca si cum n-as fi). Ce costa sa fiu si eu mai apreciata cum a fost el? crying

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nimeni n-a vrut sa faca poza cu mine sau sa ma aprecieze"

o intrebare ajutătoare: ești urâtă?

| InAfaraTiparelor a răspuns (pentru sierra1):

NU,deloc.

| InAfaraTiparelor a răspuns (pentru sierra1):

Am trasaturi frumoase : slaba, forma de clepsidra, ochi verzi gri. Nu e nimic urat la mine.

| InAfaraTiparelor a răspuns (pentru sierra1):

Chip frumos, fara alte defecte. Cu cele enumerate, cum explici?

| sierra1 a răspuns (pentru InAfaraTiparelor):

Răspunsul tău, la fel ca intrebarea, sunt nefolositoare!

| InAfaraTiparelor a răspuns (pentru sierra1):

Am spus clar ca nu sunt urata, care ar fi alte motive? Argumenteaza

| sierra1 a răspuns (pentru InAfaraTiparelor):

"Si daca as umbla dezbracata cu peruca pana la gambe vernil nu s-ar uita nici naiba la mine."

te-ai prezentat singur/ă, ce să mai... tura-vura!

| InAfaraTiparelor a răspuns (pentru sierra1):

Era un exemplu mai extrem ca sa dovedesc ca si asa expusa cat sa starnesc apetitul barbar sexual al barbatilor tot nu s-ar activa nimic

| sierra1 a răspuns (pentru InAfaraTiparelor):

~ InAfaraTiparelor: apetitul barbar sexual al barbatilor~

ințelegem că ești o fecioară neprihănită de vreo 50-60 de ani. Explicabil in cazul ăsta!

| InAfaraTiparelor a răspuns (pentru sierra1):

Esti prost(proasta). Am cu mult sub 60 de ani si-s demult dezvirginata!

| sierra1 a răspuns (pentru InAfaraTiparelor):

" InAfaraTiparelor: Esti prost(proasta)."

iar ai impresia că vorbești cu mă-ta (de remarcat cratima!)

| InAfaraTiparelor a răspuns (pentru sierra1):

Mu ie

| sierra1 a răspuns (pentru InAfaraTiparelor):

Rog luați măsuri drastice împotriva userului pentru limbaj injurios, mitocănesc!

| dullcat a răspuns:

Buna.Mi se pare ca pui mult prea multa energie, atat emotionala cat si psihica, in toata treaba cu hainele. Oare de ce? E ok sa vrei sa fii in trend, e chiar de asteptat, mai ales in adolescenta, dar ce spui aici pare exagerat.De ce aceasta nevoie de atentie din partea unor straini? Sa tanjesti dupa likeuri si reactii online iarasi este toxic pe termen lung.

| VoidEternal a răspuns:

Wow, tu chiar te plângi că nu ai destule like-uri. laughing
Daca ai peste 14 ani, nu ai nicio scuză sa fii atât de superficială. Sincer

Atât de nesigura ești, încât doar atenția altora te-ar valida ca individ?

Singura ta valoarea perceptibilă se poate materializa doar în atenția și aprecierea unor persoane terțe?

Fockin' sad mate.