| crizantema a întrebat:

M-am uitat la utilizatorii suspendati si la unul dintre ei scria ca a fost suspendat din cauza ca vota abuziv. Cum vine asta? La ce se refera? Ca a votat de mai multe ori un raspuns?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Nu poti vota de mai multe ori un raspuns.Au votat raspunsurile unor utilizatori cu nefolositor si stupid (pe nedrept cred )in mod repetat, au fost raportati de acestia, iar adminii i-au suspendat.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Adica a votat abuziv voturile unor anumiti useri si respectivii i-au zis Ralucai care a luat masurihee hee

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

A votat multe răspunsuri cu stupid de obicei la fiecare utilizator, fără să conteze ce conţine acel răspuns şi a fost raportat. Dacă ai fi intrat la el pe profil ai fi observat că voturile în voturile pe care le-a dat predomină stupid, doar pentru a se răzbuna pe vreun utilizator.

| anad a răspuns:

Daca raportezi raspunsul, adminii isi dau seama de ce ai raportat. Ei pot afla cine l-a dat si iau masuri. Poti sa trimiti mess adminilor la Contact(sus in dreapta )in care sa reclami sau sa arati ce te nemultumeste.

| crizantema explică:

@anad, dar de unde au stiu ca au luat voturile acelea, ca sa-i poata raporta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vota prosteste cu stupid si nefolositor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ser poate lasa cu suspendare daca votezi abuziv si aiurea? N-am stiut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu-i liber omu sa arunce cu stupide, atata vreme cat ele exista?!
ce te faci daca omu asa simte, pe bune, sa faca?
te pui cu gusturile/ ele nu se discutawinking
dar sa umbli cu "te spun la Raluca" asta e si mai misto laughing
eee! ma simt de 7 ani(cei 7 de acasa, fireste)