| Ana_6561 a întrebat:

M-ar interesa sa ma apuc de tenis de camp. Ii vreo fata pe aici care practica acest sport? as vrea niste detalii. un mesaj pe privat daca practici acest sport. dau funda :d.

2 răspunsuri:
| ana_3219 a răspuns:

Eu joc des tenis de camp, dar din placere. nu fac performanta! E cel mai tare sport pe care il puteai alege. am incercat de toate ...fotbal, volei, basket... dar tenisul de camp e preferatul meu! daca te pot ajuta cu ceva.nu ezita!

| elena0505 a răspuns:

Practicarea sportului de catre copiii dumneavoastra este necesara pentru ca favorizeaza o dezvoltare corecta si sanatoasa a structurii osoase, a plamanilor, inimii si a musculaturii. Servicii : * Partener de joc pentru tenis de agrement si mentinerea formei fizice. * Cursuri initiere pentru copii si adulti pe toata perioada anului, de luni pana duminica. * Pregatirea la nivel de inalta performanta pentru copii, junior si adulti in vederea participarii la turnee. * Racordari rachete de tenis * Pregatire fizica*
Preturi Vara
Copii- individual: 50lei/ sedinta
Adulti- individual: 70lei/ sedinta

Preturile nu includ si chiria terenului de tenis care poate sa difere de la o locatie la alta.
Pentru performanta va rog sa ma contactati pentru a va putea face o oferta personalizata.

Contact
Antrenor Daniel Dumitriu
Tel: 0768 990 136
www.facebook.com/antrenor.tennis