| lucib a întrebat:

Ma apropiu de perioada cand trebuie sa imi fac buletin. Dar imi este frica de un lucru:Ca o sa ies nasol in poza. Ce sfaturi de "frumusete" imi dati?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sa stii ca in poza de buletin este obligatoriu sa iesi naspa - nu am vazut nicio poza de buletin reusitahee hee.

| muresanul a răspuns:

Sa fii tu insati nu ai cum sa iesi urat in poza la 14 ani papusa!

| Myu a răspuns:

Stiu eu! Da` nu de frumusete. Nu ridica barbia cat zice vaka aia de acolo ca iesi aiurea laughing am vaz la colegamea`. Eu n`am ridicat`o si am iesit bine laughing

| lucib explică:

Precizez pentru a treia oara ca sunt baiathappy