| Claudiaclau123 a întrebat:

Ma confrunt cu o acnee severa pe spate si piep. M-ati putea ajuta cu sfaturi reale, pe propria voastră piele facute si realizate? M -ar ajuta foarte mult. Va multumesc

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Recomand o vizita la dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este să consulți un medic specialist dermatolog, sfaturile pe care le vei primi de la cei ce îți vor răspunde, poate nu vor funcționa și la tine. Diferă de la persoană la persoană.
Ce îți pot spune, nu te atinge de zonele cu probleme, gen să încerci să storci coșurile, tot ce vei face este să înrăutățești situația.

| Claudiaclau123 explică:

Am consultat medicul, degeaba, nu a avut efect nimic. Tin sa precizez ca am facut multe tratamente fara folos. Am mersi si la ginecolog, credeam ca e din vina ovarelor, nu am probleme nici cu ele.