| Ritsuko a întrebat:

Ma duc la munte.Ce pun in bagaj?

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Depinde unde mergi, cat stai, daca esti cazat la o cabana/hotel sau mergi cu cortul.
- Haine (si calduroase, si mai subtiri- depinde la ce altitudine mergi),
- produse de igiena + produse cosmetice,
- bocanci (sau incaltaminte specifica)+ echipament specific (daca vrei sa te cateri sau vrei sa escaladezi un munte).
Sa nu iti iei sandale cu pantofi cu toc daca vrei sa urci pe munte.
- Termos, bidoane cu apa, ustensile: cutit, briceag, furculite etc.
- jocuri pentru a nu te plictisi, o carte etc

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe mine

| GabrielaIoana a răspuns:

Haine groase si subtiri, pasta de dinti, o carte, o pereche de adidasi/tenesi neaparat, ceva mancare de drum, apa, incarcatorul de la telefon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haine, ca doar nu pui covoare si cani

Răspuns utilizator avertizat
| Andreisupercool a răspuns:

Tot ce te duce prin cap ca are specific cuvantul munte