| anonim_4396 a întrebat:

Ma frate, de ce nu există putina decență la cabinetele astea de colonoscopie, sau când te consulta? De ce nu ti se da posibilitatea sa acoperi partea rusinoasa? Te simti ca naiba acolo, jur! Mai dizgrațios de asa ceva nu vad sa se inventeze... de ce nu au cele necesare, întrucât se recomandă prestigioși?!
Chiar mi-e jenă sa merg, jur. Imediat trebuie să merg.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa-ti bage aparatul prin chiloti? Asta e.

| danbnz a răspuns:

Iti baga ceva in dos si tu mai vrei si decenta?
Strange din dinti si du-te si fa-ti treaba!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mă ierți că nu știu ce sex ai. Medicii fac o investigație. În timp ce fac această investigație ei sunt profesioniști și vă dezbracă de haine, ca să aibă acces la zona care trebuie investigată, iar dacă ai fi îmbrăcată în acea zonă ei nu ar putea să opereze acolo. Astfel nu au încotro, au nevoie să vă inbitr să vă dezbracați, nu o fac cu intenția de a atenta la la pudoarea dvs. Ei nu fac aceasta cu public, ci intimitatea unui cabinet medical, în ambianță clinică. Astfel am trecut și eu printr-o asemenea procedură și din câte îmi amintesc am fost acoperit parțial cu un cearșaf. Astfel nu este nevoie să te îngrijorezi înainte de a fi cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care-i partea rușinoasa?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

N-ar trebui sa o consideri rusinoasa, fiindca daca partea aia ar lipsi, organismul tau n-ar functiona. Asa ca, nu te rusina atat, ca nu esti primul pe care-l vede doctorul. laughing