| Solothar a întrebat:

Ma intreb: Sunt singurul caruia nu i s-a parut asa amuzanta faza cu "nu stiu!"?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, ai fost printre singurii. Insa acum mai multi ti se vor alatura, dupa ce vor vedea acest interviu: http://www.click.ro/......1771.html.
In realitate este un "copil" de nota 10. Simplu si cu un suflet mare si frumos. Avem ce invata de la el. Bravo lui!

| Me_5216 a răspuns:

Hai ca a fost amuzant. Dar acum chiar devine stresant sa auzi oameni pe strada cu NU STIU DASTEA. Ei cred ca sunt amuzanti. Deja cred ca devin ca ala din ''In puii meu''. Adica mai am putin si innebunesc laughing

| ILadyInBlack a răspuns:

Nu, nu esti. Deja devine penibil sa auzi la fiecare colt faza cu "nu stiu".

| BoBBy a răspuns:

Unde e punctul g? laughing)

nu stiu rolling on the floor)