| IlegalSmile a întrebat:

Ma joc metin2! Am cal si mi-a murit.Calul este incepator de lvl 1 si am iarba maimutei normale ce trebuie sa fac sa reinvi calul? fundita

3 răspunsuri:
| Momo_4574 a răspuns:

Mergi la Grajdar, si dai la ceva de genu : Invie calul, ma rog trebuie sa iti scrie ceva in plus acolo, dai si gata, e ca nou xD

| aleee a răspuns:

Du-te cu iarba la grajdar! ast fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai prostilor ca sa invii calu intre lvl 1-10 iti trebuie iarba maimutei usoare.pentru a invia calul intre lvl 11-si 21 trebuie iarba maimutei normale. pentru a invia calul intre lvl 21-30 iti trebuie iarba maimutei puternice.
alle ai gresti complet