| ed23tm a întrebat:

In metin2 ce lvl trebuie sa ai pentru a face fata in temnita maimutei (incepator)?

11 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

25 bati super ok.
Cu iteme bune eu bateam de la 17 cu primul M (mental, M1 corp rezistent)

| trapcity a răspuns (pentru Derye):

Poate la lvl 18 ca l lvl 17 nu iti da decat 16 puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Level maxim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie lvl 20-25. funda?

| AdyHytPower a răspuns:

Daca ai o arma+7/8 mental cu corpul M cel mai bine de la 22 ca sa ai toate magiile sa le poti face fata...nu te duci sa dai din hit-uri si nu primesti medalie repede... drop este pana la 32 dar slab

| MissYMarYa a răspuns:

20-25 si la lvl astea pica si mai multe medalii rezisti si cu itemele +6 +7 daca nu le ai mai mari

| andrei321 a răspuns:

Depinde de itm eu m-am dus la lv 16 cu sulita+9, blindaj+5 1k pv casca si scut de lv 1+8 itm 500 pv si am rezistat la 30 am incercat de batut bossul si am reusit desigur cu rib, leu etc

| BONDvagaBOND a răspuns:

Depinde de metin =]]

| rbTFk a răspuns:

Intre 19-25 poti intra in temnita dar sa ai de asemenea iteme 1k pv scut level 1 macar +7-+9 o sabie de level 1 +9 si de asemenea o armura nu neaparat +9 6 7 dar cu pv de la 1k in sus si coif +7-8 te descurci tu asa sunt multe de insirat

| DisperadoEXT a răspuns:

Depinde de iteme... daca esti praf minim lv 25

| denis31319 a răspuns:

30 lv