| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Ema, am 21 de ani, casatorita si cred ca am si eu o problema cu care ma confrunt de ani de zile.de 1 an jumate m-am casatorit si am depus 15 kg pe mine, asa ca acum cantaresc 88 kg si am 170 inaltime. De 2 saptamani vomit de vreo 2-3 ori pe zi, mi se face greata instantaneu si merg sa vomit, insa numai daca imi bag degetele pe gat.Insa cu o luna si jumatate in urma m-am apucat de exercitii si am mai slabit vreo 2 kilograme, insa cam tot de pe atunci am inceput sa vomit dar cu voia mea, am vrut sa vomit pentru a scadea in greutate si acum nu ma mai pot abtine.Nu sunt gravida, sunt sigura. Oare sufar de bulimie? Astept raspunsurile voastre la adresa mea de e-mail ema_needs_u@yahoo.com. Va multumesc

1 răspuns:
daniela
| daniela a răspuns:

Tot ce e posibil. Vorbeste serios cu un doctor pe tema asata pana nu se agraveaza situatia.