| SilentRain a întrebat:

Mă plictisesc sad
Ce faceți când nu aveți nimic de făcut?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Stau cu pisica, imi ignor responsabilitatile si pandesc prin camerele de supraveghere.

| SilentRain explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Îți plac pisicile, păreai genul sa îți placă mai mult câini

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Cainii sunt destul de prosti, nu ma incanta. Dar mai stau si cu ei.

| SilentRain explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pisicile sunt c*urve, îți spun eu
Greu sa găsești una loială, daca o sa dai colțul nu te aștepta sa îți ducă lipsae

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Pai da, putem invata de la ele ce e aia stima de sine.
Si totusi, am o turma de pisici enervante, care imi stau la picioare nonstop.

| SilentRain explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu cred că tu și Alina ați forma un cuplu de minune
Ai multe pisici?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru SilentRain):

Nu e adevarat, pisica mea ma intampina cand vin acasa, ma asteapta la coltul strazii
Cand am fost in concediu am lasat pisica la vecin si se ducea zilnic la coltul strazii la ora cand veneam eu de la munca de obicei
M-a uimit si pe mine pentru ca nu credeam ca psicile au memorie de lunga durata

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Am doar una misto.
Restul sunt de la vecini, le dau resturi de mancare (ce nu mananca a mea), iar pentru asta, mi se freaca de picioare nonstop.
Care Alina?

| MorcovMajestic a răspuns:

Nu exista sa nu am ce face mai ales intr-o zi de miercuri
Fa-ti hobby