| roby223 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o poza cu tatuajul lui Bendeac de pe deget, ala cu "Never"... eu am cautat pe google dar nu am găsit ...mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Https://www.wowbiz.ro/......-16338125, eu am gasit dar poate trebuie mai clar

| dinaprilie a răspuns:

Apare si in serialul ala care l/a facut la tv.

| HelpingHands a răspuns:

Omule, gândește-te bine, dacă nu cumva va veni un timp în care te vei răzgândi cu privire la căsătorie. Uneori prioritățile în viață se schimbă. Așa e viața, te pune în dificultate ca tu să te schimbi.