| LadyM_8234 a întrebat:

Ma puteti pune la curent cu ninste informatii va rog despre cei care participa ca public specatator? As vrea sa merg dar nu stiu unde sa ma duc. Poate cineva sa imi dea mai multe detalii?

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Sunt anunturi spre exemplu pe anuntultelefonic.ro.Numai ca daca nu cunosti pe nimeni acolo, nu te primeste decat in schimbul ...nu mai zic ce favoruri. Depinde ce vrei. Daca vrei sa ramai virgina, stai in banca ta! Daca ai curaj si stii sa pui problema, te duci la firmele respective! Bafta.