| yanna_4699 a întrebat:

Ma simt foarte singura si nu am nici un prieten adevarat. Cateodata imi vine sa plang fara nici un motiv si simt ca nu mai am pentru ce sa traiesc. La mine in clasa nu am reusit sa ma integrez desi sunt in al 2-lea an de liceu. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toti avem momente de astea.Crede-ma ca nici eu nu am reusit sa ma integrez la liceu dar m-am resemnat cu situatia dupa 2 anihee hee
Mai am 2 ani si apoi libertatebig grin
De ce sa plangi fara motiv cand poti zambi fara motivtongue

| Barajag a răspuns:

Nu trebuie sa te izolezi, iesi la o plimbare, gandeste pozitiv, prieteni iti vei gasi pe parcurs, vei vedea ca tot raul este spre bine si cu optimism vei reusi.Bafta!