| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt singura, trista.Chiar nu stiu de ce.Nu am chef chiar de nimic.Ma gandesc doar la o singura persoana.Stiu ca gandesc aiurea. Ce sa fac?sadSpune-ti-mi ceva sa ma mai inveseleasca.Chiar nu stiu ce e cu mine!sad

6 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Avem momente in viata cind credem ca s-au naruit pe noi toate cele ce nu ne sint placute, trebuie sa depasim cu gandire, munca, creativitate si optimism acele clipe. gandeste TOT RAUL DUCE SPRE BINE! capul sus si inainte, viata merita traita o avem o singura data pe acest pamant, vreau sa aud de bine de la tine.

| Swabia a răspuns:

Nu mai fii trista ca vine Bau`Bau si e de bai atunci! laughing

| yinyang a răspuns:

Atat timp cat mintea e sanatoasa, trupul e sanatos...asa ca incearca sa iti ocupi timpul si vei vedea ca totul trece...

| . a răspuns:

Ai de ales dintr-o gama larga de produse originale cu instalare gratuita din partea mea. Executam operatii de spanzurare cu funie sau lant la care se poate adauga si o ancora pentru suma modesta de 667 dolari rusesti, injunghieri in orice zona a corpului cu cutite concepute special pentru masaj pe os, tratamente cu ciomagul sau cu bata de baseball bune pentru reumatism, topoare sfintite la Manastirea Nehalita ce au puteri tamaduitoare de a vindeca durerile de cap cu cap cu tot si mult mai mult de atat. happy

| w1zz a răspuns:

Nu trebuie sa fii saparata am trecut si eu prin multe dar cateodata mam descurcat cateodata nudar tu trebuie sa fii fericita pentru ca mai ai o viata de trait :]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai draga criss eu daca ti-as face un masaj te-as ajuta sa revii la nornal, numai ca eu vreau sa platesti ora, nu am chef de alte bazaconi intelegi pup you