| AlaBala111 a întrebat:

Buna,TPU.Prietenul meu nu vrea sa petrecem revelionul impreuna si nu inteleg de ce.Nu imi da niciun motiv,pur si simplu, spune ca nu vrea.Ma simt foarte prost si ma bufneste plansul de fiecare data cand vorbim despre asta. Voi ce parere aveti? Vi s-a intamplat asta sau ceva asemanator? Nu stiu cum sa reactionez,toata cuplurile fac impreuna totul,el nu vrea sa faca nimic cu mine. Dau fundita si va rog, raspundeti cat mai sincer si nu in bataie de joc. sad

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inseamna ca are pe alta

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul nu vrea sa faca revu cu tine PUNCT! nu va inteleg fetelor daca un baiat va zice ca nu, clar nu, inghiti stergeti lacrimile si mergeti mai departe

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

De revelion e pacat sa il petreci cu persoane pe care le vezi tot timpul rev trebuie sa fie spontan, cu betie, one-night stand cu oameni experimenatati si orice se intampla acolo RAMENE ACOLO! prietenul tau vrea sa fie liber, noaptea de revelion este de fapt o noapte a destrabalarii maxime

suntserios
| suntserios a răspuns:

Urat din partea lui, probabil vrea sa fie liber

| maria999 a răspuns:

Inseamna ca prietenul asta al tau nu prea tine la tine. Mi se pare o mare prostie sa nu-ti petreci timpul cu iubita ta, persoana pe care ar trebui s-o iubesti si sa te iubeasca. Incearca sa vorbesti cu el si sa vezi ce are in cap daca ti-a raspuns asa de sec ca pur si simplu nu vrea inseamna ca nu are argumente si ca nu prea ii pasa de dorintele tale. Parerea mea este sa te gandesti forte bine la ce vrei sa mai ai cu el ca mai tarziu sa nu regreti. Bafta!

| neutrino a răspuns:

Intelege-l si pe el ca are o aferta mai buna si doreste ca de revelion sa fie liber.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru neutrino):

Excaelent raspuns!

| Lawliet14 a răspuns:

Si daca-l petrece altundeva, ar trebui sa-i fi si tu alaturi. Urat din partea lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a plictisit de tine. nu trebuie sa fii Einstein sa iti dai seama.

| Xpressurself a răspuns:

Nu te iubeste. de aia. vrea sa-si gaseasca alta.
tu ar trebui sa nu iti pierzi vremea cu baieti care nu te pretuiesc asa cum esti. fara iubire nu exista fericire. vezi si tu.

| dorin1995 a răspuns:

1 nu te iubeste asa cum sa au mai mentionat si colegii mei. 2 te inteleg esti indragostita de el dar nu prea cred ca ma vei intelege dar daca iai propune asa din joaca sa luati o pauza in relatia voastra. daca el va reactiona in genu bine cum vrei tu. deja e clar te tine doar de bibelou. daca te va intreba ca de ce sa luati o pauza. pentru ca mna asa simti nevoia iti dau un sfat ceva in gen sa ii zici daca nu iti petreci revelionul cu mine sa nu ma mai cauti a 2 a zi

| Idontcare69 a răspuns:

Sunt mai multe variante :
1. S-a plictisit de tine.
2. Are alte planuri si vrea sa fie singur
3. Poate ca iti spune asta doar asa, iar de revelion iti va face o surpriza.
Nu fi dezamagita :* vorbeste cu el big grin.